Hiszpański nie gryzie! Fiszki - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-778-8262-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
83 MB
Czas:
1 godz. 35 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka hiszpańskiego w prostej przystępnej formie Ciekawe dialogi i sprytne sposoby na poznanie gramatycznych reguł. Ta forma audiobooka dla osób, które próbowały już różnych sposobów nauki. Z Hiszpański nie gryzie Fiszki MP3 (Program + Nagrania) poznasz w atrakcyjnej formie 600 najważniejszych słów i wyrażeń; wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy. Słuchając nagrań w wykonaniu native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy, osłuchasz z wypowiedziami rodowitych Hiszpanów. Konwersacje zawierają również materiał powtórkowy Możesz sprawdzić prawidłową pisownię dzięki funkcji karaoke Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi! Fiszki mp3 to program komputerowy oraz 600 nagrań wszystkich słówek z zestawu Pakiet Hiszpański nie gryzie. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej! Nagrania Fiszki MP3 Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać słówek wraz z polskimi tłumaczeniami. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej. Program Aktywny Trening Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem hiszpańskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek. Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY