Home for Christmas - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
42 MB
Czas:
46 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka angielskiego Trzy młode kobiety wybierają się na święta Bożego Narodzenia z Irlandii do Anglii. Gdy okazuje się, że loty do Londynu są odwołane, wypożyczają samochód by w ten sposób zrealizować zaplanowaną podróż. Każda z nich ma własne problemy osobiste, ale los tak chce, że znajdując portmonetkę pełną pieniędzy, będą musiały wspólnie zdecydować co z nią zrobić. Audiobook czytany w języku angielskim. Słuchając uczysz się języka, poznajesz słownictwo, osłuchujesz z wymową. To najlepszy sposób by w krótkim czasie opanować duży zasób słów i prawidłowe mówienie. Three young women need to get to London from Ireland in time for Christmas. When all flights are cancelled, they are forced to share a car and make the journey by road. They each have their own personal problems, but they have to decide together what to do when they find a briefcase full of money. Then they realise that a car is following them…

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY