Jamais de jasmin - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Francuski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
25 MB
Czas:
28 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Adaptacja powieści Marguerity Descombes przeznaczona do nauki języka francuskiego Colette, nowoczesna staruszka, podąża tropem tajemnicy, aż do pięknych paryskich dzielnic ... Jak ta wyprawa się zakończy? Ktoś opowiedział ekstrawaganckiej staruszce, że byłaby w stanie rozwikłać zagadkę, kryjącą się w apartamentach na obrzeżach Paryża. Staruszka prowadzi swoje śledztwo w perfekcyjny sposób... Koncentrując się na fabule zagadki kryminalnej, szybko i niechcący przyswajasz nowe słowa i ich znaczenie. Nawet trudne zwroty i wyrażenia szybciej wchodzą do głowy, gdy trzeba być detektywem i unikać zagrożeń. Ciekawa forma nauki, interesująca i skuteczna. Przy okazji poznajesz język od najpiękniejszej strony, literatury. Audiobook w interpretacji native speakera.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY