Kaukaskie epicentrum - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0613-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1 019 MB
Czas:
18 godz. 33 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Najnowsza historia w nieco alternatywnym ujęciu, polityka i sensacja w jednym. Oto audiobook, który spodoba się miłośnikom militariów i dobrze opowiedzianych historii wojennych. Marcin Gawęda zabiera słuchacza do Gruzji sprzed kilku lat. Opisuje wydarzenia, które choć nie miały miejsca, mogłyby stać się rzeczywistością. Pasjonującą, wartką akcję wzbogacił swoją bogatą wiedzą na temat współczesnej techniki wojskowej. To opowieść, która trzyma w napięciu i każe słuchaczowi zastanowić się, czy faktycznie fikcja tak bardzo różni się od rzeczywistości z codziennych przekazów medialnych. Audiobook „Kaukaskie epicentrum” to nie tylko próba opisania sytuacji w Gruzji i tym rejonie, nie tylko rozrysowanie relacji między strukturami politycznymi i militarnymi, ale przede wszystkim wizja, w której Polska odgrywa znaczącą rolę w procesie wszechstronnego wsparcia: dyplomatycznego i stricte wojskowego. Słuchacze z gabinetów prominentnych polityków przeniosą się na pola bitwy, zajrzą do współczesnych myśliwców i czołgów. To opowieść o wojnie, której groźba powraca wciąż do Europy. Nagranie „Kaukaskiego epicentrum” ukazało się w znakomitej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY