Kolumna Zygmunta. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6765-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Teraz możesz zorganizować wycieczkę dla rodziny, korzystając z pomocy profesjonalnego przewodnika. Ewa Chęć, opracowując serię „Szlakiem warszawskich zabytków”, opracowała kilkadziesiąt propozycji miejsc, budynków, ulic, które jej zdaniem warto zobaczyć. Przybliża ich historię, szczegóły architektoniczne i opowiada o tym, co dzieje się tam współcześnie. Choć tytuł cyklu każe sądzić, że autorka omawia zabytki, możemy liczyć również na nowe miejsca, których próżno szukać w klasycznych przewodnikach. Są jednak na mapie stolicy punkty obowiązkowe, wizytówki stolicy, symbole, które pojawiają się na pocztówkach i w folderach. Takim symbolem jest niewątpliwie Kolumna Zygmunta. Ewa Chęć opowiada o niej w sposób interesujący. Kilkuminutowe nagranie przybliży słuchaczom historię postumentu i postać stojąca na jej szczycie. Warto również sięgnąć po odcinki traktujące o najbliższym otoczeniu Kolumny – opowieść o Zamku Królewskim, Placu Zamkowym czy Podzamczu. Wszystkie odcinki serii znakomicie przeczytał na potrzeby nagrania Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY