Kopciuszek - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Kopciuszek - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
4,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-6464-0
Język:
Polski
Data wydania:
28 listopada 2018
Rozmiar pliku:
20 MB
Czas:
18 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
4,90
Cena w punktach Virtualo:
490 pkt.

Pełny opis

Słynna baśń, przez wieki przekazywana ustnie, spisana m.in. przez Charlesa Perraulta i wydana w XVII w. w jego zbiorze „Bajki Babci Gąski”. Historię Kopciuszka znano już w starożytności. Jej pierwsza zapisana wersja pojawiła się w VII w. p.n.e. Swoją wersję opowieści opublikowali także Bracia Grimm. Baśń opowiada o dziewczynie, która jest gnębiona przez swoją macochę i jej dwie córki, a także wykorzystywana jako służąca i pomoc domowa. Pewnego dnia macocha i jej córki udają się na wytworny bal do księcia. Kopciuszek smuci się, że musi zostać w domu. Zjawia się wówczas wróżka, która wyczarowuje dla Kopciuszka suknię i karocę. Szczęśliwa dziewczyna wybiera się na bal. Musi jednak wrócić przed północą, ponieważ wtedy suknia i karoca znikną. Na balu Kopciuszek oczarowuje księcia. Uciekając w ostatniej chwili z balu, gubi pantofelek. Książę zrobi wszystko, by odnaleźć piękną nieznajomą.

BESTSELLERY