Kościół Seminaryjny. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6777-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,4 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli nie znasz Warszawy i chcesz podjąć decyzję, w jakie miejsca warto się udać, aby zobaczyć interesujące budowle i miejsca, oto znakomite rozwiązanie: wirtualne przewodniki autorstwa doświadczonej przewodniczki. Ewa Chęć opracowała cykl krótkich wykładów na temat poszczególnych atrakcji turystycznych stolicy. To świetny sposób, aby przeanalizować i zaplanować trasę wycieczki, zabłysnąć fachową wiedzą wśród towarzyszy podróży i przypomnieć sobie informacje, które z czasem umykają. W cyklu kilkudziesięciu nagrań pojawiły się również te dotyczące pięknych kościołów warszawskich. Jednym z nich jest Kościół Seminaryjny. Turyści chętnie go odwiedzają z uwagi na architekturę barokową. Budowla znajduje się w samym centrum stolicy i sąsiaduje z innymi obowiązkowymi punktami zwiedzania. Autorka przygotowała również audiobooki o innych budowlach sakralnych Warszawy, między innymi Kościele Wizytek, św. Anny czy Cerkwi pw. Marii Magdaleny. Bogate w informacje, ale nieprzeładowane historycznymi wiadomościami opracowania to świetny materiał do wykorzystania podczas zwiedzania stolicy w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Wszystkie nagrania w interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY