Kościół św. Anny. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6775-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

W Warszawie jest wiele kościołów. Niektóre jednak są szczególne. Warto poznać ich historię, dowiedzieć się czegoś o kwestiach architektonicznych i ważnych wydarzeniach, które związane są z tymi miejscami. Jednym z takich kościołów w stolicy jest kościół św. Anny, o którym w swoim znakomitym cyklu przewodników opowiada Ewa Chęć. Autorka przygotowała serię „Szlakiem warszawskich zabytków”. Poszczególne odcinki to osobne nagrania, na których słuchacze znajdą ciekawie i rzetelnie opracowane informacje dotyczące najbardziej interesujących i godnych zobaczenia miejsc we współczesnej Warszawie. Autorka zadbała, aby każdy znalazł w tym cyklu coś dla siebie. Słuchacze mogą sięgnąć po opowieści o Belwederze, Starym Mieście, Alei Szucha, ale również po odcinek, w którym Mateusz Błażkow przedstawia miejsce stosunkowo nowe na mapie Warszawy – Centrum Nauki Kopernik. Ta znakomita seria to możliwość pozyskania profesjonalnie przygotowanych informacji i wykorzystanie ich w dowolnym momencie, również w trakcie samotnych spacerów po zakątkach stolicy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY