Kościół św Floriana Katedra Praska. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6787-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Obok ulic, placów i budynków związanych z politycznym życiem kraju, Ewa Chęć postanowiła umieścić na liście wartych zobaczenia miejsc również kościoły, które na stałe wpisały się w historię stolicy. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć Katedry Praskiej, czyli kościoła św. Floriana. W serii „Szlakiem warszawskich zabytków” autorka poświeciła tej budowli cały osobny odcinek. To nie tylko wiadomości historyczne, ale również szereg informacji architektonicznych i ciekawostek związanych z tą niezwykłą budowlą. Ewa Chęć zadbała, aby mini-przewodnik w wydaniu audio był interesujący dla turystów w różnym wieku i z różnymi oczekiwaniami. Można zatem ułożyć własną trasę, wykorzystując wybrane elementy serii lub zaplanować wycieczkę tematyczną, podczas której zaskoczymy swoich towarzyszy rzetelnymi informacjami dotyczącymi odwiedzanych miejsc. Oprócz kościoła św. Floriana, Ewa Chęć opowiedziała również o kościele św. Anny, Belwederze, pałacu w Łazienkach czy Królikarni. Wszystkie nagrania ukazały się w interpretacji Mateusza Błażkowa i stanowią bodaj najbardziej aktualny cykl przewodników po współczesnej Warszawie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY