Kościół św. Krzyża. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6779-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,9 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Będąc przy Krakowskim Przedmieściu, warto zwrócić uwagę między innymi na Kościół św. Krzyża. To jedna z najwspanialszych budowli sakralnych stolicy. Barokowa świątynia od ponad dziesięciu lat jest bazyliką, a jej historia jest niezwykle interesująca, o czym w krótkim wykładzie na temat kościoła przekonuje Ewa Chęć. To jeden z kilku kościołów omówionych w serii „Szlakiem warszawskich zabytków” - znakomitego cyklu składającego się z kilkudziesięciu krótkich odcinków przeznaczonych dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, co warto zobaczyć w stolicy i na co zwrócić uwagę, udając się do poszczególnych miejsc. Wygodny przewodnik z mnóstwem rzetelnie przygotowanych informacji nie zanudzi, nie pozwoli na to, aby umknęły nam istotne wiadomości i sprawi, że sami będziemy mogli wcielić się w rolę przewodnika turystycznego, spacerując po warszawie z rodziną lub przyjaciółmi. Oprócz Kościoła św. krzyża, Ewa Chęć omówiła również w swojej serii kościoły: Wizytek, św. Anny, Seminaryjny i prawosławną Cerkiew pw. Marii Magdaleny. Wszystkie odcinki na potrzeby nagrania przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY