Kościół Wizytek. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6776-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,5 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W cyklu przewodników audio, które ukazały się pod wspólnym „Szlakiem warszawskich zabytków” autorka poświęciła sporo miejsca kościołom w stolicy. To budowle z różnych epok, z którymi często wiążą się ważne wydarzenia historyczne. Na liście budowli sakralnych, których historię omówiła w swoim cyklu Ewa Chęć, wykwalifikowana i doświadczona przewodniczka, znalazł się również Kościół Wizytek. Dzięki temu, że w serii każdy odcinek dotyczy osobnego miejsca, a części przewodnika jest w sumie kilkadziesiąt, każdy może ułożyć własną trasę zwiedzania. Jeżeli zapragniemy zwiedzić właśnie budowle sakralne, mamy do dyspozycji między innymi nagrania dotyczące Kościoła Seminaryjnego, Kościoła św. Anny czy Cerkwi pod wezwaniem Marii Magdaleny. To okazja, aby poznać ich architekturę, historię, dowiedzieć się czegoś o czasach, w których powstały. Wygodna forma i rzetelne opracowanie sprawiają, że audiobooki możemy wykorzystać na etapie planów i samego zwiedzania, spacerując po Warszawie samodzielnie lub w towarzystwie. Cykl kilkudziesięciu nagrań ukazał się w wykonaniu Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY