Kraków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
132 MB
Czas:
2 godz. 25 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Kompletny przewodnik audio po Krakowie i okolicach. Słuchacze będą mogli poznać historię dawnej stolicy Polskiej, związane z tym okresem najważniejsze wydarzenia dotyczące królów, zamku na Wawelu, Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorzy zwracają także uwagę na fakt, że Kraków od zawsze był miastem artystów. Omawiają miejsca takie jak Muzeum Czartoryskich, Kościół Mariacki, Trakt muzealny. Oprócz tego poznamy również historie związane z krakowskimi kopcami, Kazimierzem, niegdyś żydowską dzielnicą Krakowa, Plantami. Nagranie może stanowić gotowy plan wycieczek po Krakowie. Po wysłuchaniu zgromadzonego materiału z pewnością zainteresuje odbiorców również wyjazd do Łagiewnik czy Wieliczki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY