Facebook - konwersja

KREATYWNOŚĆ. Styl działania i cechy osób twórczy - audiobook

Wydawnictwo:
Czyta:
Rok wydania:
2017
Czas:
1 godz. 24 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

KREATYWNOŚĆ. Styl działania i cechy osób twórczy - audiobook

„Wszystko, co nas odtacza miało swój początek w czyjejś głowie.” H. Adler Audiobook z nagraniem wykładu jednego z bardziej znanych w świecie trenerów interpersonalnych. Temat pierwszy – „Jakie cechy decydują o tym, że ktoś jest kreatywny?”. Tu autor omawia triadę cech: ‘otwartość – niezależność – wytrwałość”. W drugiej części zastanawia się nad tym, dlaczego największy wynalazca, T. Edison mógł powiedzieć : „Nie przepracowałem ani jednego dnia, wszystko co robiłem to była dobra zabawa”, tu analizowana jest kwestia kreatywności jako sposób na satysfakcję zawodową. Rozdział trzeci można opatrzyć hasłem: „Daj sobie szansę i bądź bardziej kreatywny.” Całość opatrzona wieloma przykładami z życia i praktycznymi wskazówkami. Zachęcam!” Katarzyna Kupper-Spychalska, Novartis Polska Zawartość: 1.Wstęp – znaczenie indywidualnej kreatywności. 2.Rozdział pierwszy. Cechy twórczych osób – jakie cechy decydują o tym, że ktoś jest kreatywny? 3.Rozdział drugi. Kreatywność jako sposób na funkcjonowanie w świecie zawodowym, czyli o roli emocji w twórczym procesie. 4.Rozdział trzeci. Daj sobie szansę i bądź bardziej kreatywny…

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

Spis treści

1. Wstęp – znaczenie indywidualnej kreatywności.
2. Rozdział pierwszy. Cechy twórczych osób – jakie cechy decydują o tym, że ktoś jest kreatywny?
3. Rozdział drugi. Kreatywność jako sposób na funkcjonowanie w świecie zawodowym, czyli o roli emocji w twórczym procesie.
4. Rozdział trzeci. Daj sobie szansę i bądź bardziej kreatywny.

Kategoria: Poradniki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-614-8519-3
Rozmiar pliku: 77 MB

BESTSELLERY

Kategorie: