Król A'damu. Baśń miejska - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0789-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
53 MB
Czas:
58 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Król A’damu to baśń miejska, plik zawiniętych w gazetę zapisków, odnaleziony nad brzegiem amsterdamskiego kanału. Opowieść o przeżywaniu miasta, o wąskich uliczkach, śliskich brukach i żółtym świetle latarni. W takiej scenerii porusza się tytułowy bohater, który pewnej mroźnej nocy wytycza swoje miejskie królestwo i ogłasza się jego władcą. Król oprowadza nas po mieście, pokazuje jego nocny rytm, tajemnice, a także własne rozterki, małe radości, samotność… Utwór metaforycznie oddaje współczesne doświadczenie metropolii – opowiada nie tylko o tajemnicach i zakamarkach, lecz także o losach jednostki w miejskim środowisku. Inspirację dla formy stanowi polska szkoła słuchowiska czyli tzw. teatr wyobraźni. Nie chodzi tu jednak o słuchowisko w tradycyjnym rozumieniu, jako opowieść ilustrowaną muzyką, gdzie dźwięk pełni funkcję służebną wobec tekstu, stanowiąc wyłącznie tło dla słowa. W Królu A’damu tekst i muzyka pełnią role równorzędne, reagują na siebie i wzajemnie się uzupełniają w opowiadaniu historii, wspólnie oddziałując na wyobraźnię słuchacza

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY