Królikarnia. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6785-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,1 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Królikarnia to piękny klasycystyczny pałac, który w sercach warszawiaków zajmuje szczególne miejsce. Warto, będąc w stolicy, odwiedzić Królikarnię, aby obejrzeć niezwykłą architekturę piękne tereny wokół pałacu. Ewa Chęć przygotowała przewodnik w wersji audio, dzięki któremu słuchacze mogą zapoznać się z historią tego wspaniałego miejsca. To jeden z odcinków cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” - znakomitej serii dla tych, którzy szukają zwartego, rzetelnego opracowania dotyczącego tych miejsc w Warszawie, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, planując wycieczkę do stolicy. To nagranie, dzięki któremu można przygotować się do podróży i na chwilę stać się przewodnikiem dla swoich towarzyszy. Autorka zadbała, aby w interesującej formie zawrzeć wartościowe i rzetelne informacje dotyczące Królikarni. W tej samej serii ukazały się również części dotyczące innych zabytków, ulic i miejsc Warszawy. Możemy posłuchać między innymi o murach obronnych Starego Miasta, Placu Teatralnym czy Belwederze. Wszystkie nagrania dostępne są w interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY