Facebook - konwersja

Kryzys 2018. Ile na nim stracisz. Jak na nim zarobić? Szkolenie - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Czyta:
ISBN:
978-83-66167-17-9
Język:
Polski
Data wydania:
1 października 2017
Rozmiar pliku:
261 MB
Czas:
4 godz. 44 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt niedostępny

Kryzys 2018. Ile na nim stracisz. Jak na nim zarobić? Szkolenie - opis audiobooka

Posłuchaj z ust praktyka jak można zastosować wiedzę makroekonomiczną i cykle koniunkturalne do zarabiania na rynkach finansowych. Po tym szkoleniu Twoje postrzeganie świata – nie tylko samej gospodarki – prawdopodobnie mocno się zmieni.

Szkolenie przygotowano w październiku 2017. Jeśli czytasz te słowa już po spadkach na giełdzie z drugiej połowy 2018 roku, to warto mimo wszystko zapoznać się z tym materiałem, ze względu na uniwersalną wiedzę w nim zawartą.

Zagadnienia praktyczne:
- czy warto kupować franka szwajcarskiego
- dlaczego szwajcarski eksport dóbr luksusowych bije rekordy i jaki wpływ na franka ma potężna nadwyżka handlowa tego państwa
- czy złoto zyskuje w kryzysie - jak w nie zainwestować
- scenariusz dla amerykańskiego dolara i PLN
- jakie spółki warto kupować podczas silnej recesji a jakie w okresie umiarkowanej stagnacji
- dlaczego PLN osłabia się gdy na świecie jest panika
- jak kupić mieszkanie na wynajem w kryzysie i ile można na tym zarobić
- czy w kolejnym kryzysie dojdzie do konfiskaty części środków zgromadzonych na lokatach -scenariusz cypryjski z 2013 roku.

Ciekawostki historyczne:
- szalone zachowanie dolara w 2008 roku i jego przyczyny - od osłabienia do wzrostu o 80%
- czy Związek Radziecki upadł przez niskie ceny ropy naftowej w latach 80-tych
- o ile spadł indeks Dow Jones podczas Wielkiego Kryzysu 1929-1933
- dlaczego tsunami i katastrofa Fukushimy nie osłabiły japońskiego Jena w marcu 2011 roku a spowodowały spadki na PLN i niemieckim Daxie
- jak doszło do tego, że rosyjski indeks giełdowy RTS wzrósł niemal 60 krotnie z poziomu 43 punktów w 1998 roku do blisko 2400 punktów na początku 2008 roku
- czy bańka na rynku nieruchomość w krajach anglosaskich przybrała większe rozmiary niż w 2007 roku?

Przydatne pojęcia teoretyczne, wytłumaczone w sposób zrozumiały dla laika:
- czym jest dysparytet stóp procentowych - dlaczego trzymając pozycję EUR/PLN long tracisz 2% w skali roku przy braku zmian kursu?
- stopa wolna od ryzyka - w jakiś sposób oprocentowanie 10-letnich obligacji amerykańskich wpływa na poziom wycen akcji?
- akcelerator inwestycyjny - dlaczego niewielki spadek konsumpcji może wywołać silną recesję w przemyśle?
- międzynarodowa pozycja inwestycyjna netto - dlaczego Japonia nie bankrutuje mimo astronomicznego długu publicznego
- czym jest kreacja pieniądza przez system bankowy - jaki sposób Banki Centralne kontrolują globalną koniunkturę ?

Autor jest inwestorem giełdowym od 2008 roku i właścicielem mieszkań na wynajem, twórcą artykułów ekonomicznych w Rzeczpospolitej Online. Prowadzi serwis ekonomiczny twojadrugapensja.pl (38 tys. polubień).

BESTSELLERY