Kurs cudów w praktyce. Zmień życie najprościej jak to możliwe - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Kurs cudów w praktyce. Zmień życie najprościej jak to możliwe - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
34,30 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Czyta:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-7377-915-0
Język:
Polski
Data wydania:
9 maja 2016
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
7 godz. 59 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
34,30
Cena w punktach Virtualo:
3430 pkt.

Pełny opis

Kurs cudów to znany i ceniony na całym świecie system duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości i przebaczenia. Jest on jednak bardzo obszerny i nie zawsze zrozumiały. Autor zebrał znajdujące się w nim uniwersalne idee i wyjaśnił je w przystępny sposób. Ten unikalny i przyjemny w czytaniu przewodnik jest bezcenny tak dla wieloletnich studentów Kursu cudów, jak i dla nowicjuszy. Wprowadza on pokój wewnętrzny tam, gdzie dotąd panował lęk i ból. Jego uniwersalne przesłanie jest niedoścignione w swej mocy uzdrawiania. Dzięki Autorowi poznasz jedyny wybór, jaki ma znaczenie i dowiesz się, kto kradnie Twoją tożsamość. Odkryjesz ścieżki prowadzące do zdrowia, bogactwa i mądrości oraz nauczysz wyrażać siebie w najbardziej autentyczny sposób. Najprostsza ścieżka rozwoju!

Spis treści

Przedmowa
Jak najpełniej korzystać z tej książki

Czym jest Kurs cudów?
1. Jedyny wybór, jaki ma znaczenie
2. Złodziej tożsamości
3. Bądź prawdziwym sobą

W jaki sposób Kurs cudów pojawił się na świecie?
4. Światło w kinie
5. Grzech bez skutków
6. Z twojej ręki biorę życie

Kto jest autorem Kursu cudów?
7. Czyż nie jest wyjątkowy?
8. Obraz i rama

Czy Kurs cudów jest chrześcijański?
9. Kres cierpienia
10. Ostatnia niepotrzebna podróż
11. Wyjście poza magię

Dlaczego Kurs napisany jest językiem psychologii?
12. Twój niezawodny przewodnik
13. Spokojna ścieżka pośród lata

Dlaczego Kurs napisany jest językiem patriarchalnym?
14. Czynnik rozproszenia uwagi
15. Bezczasowa miłość
16. Zdrowy, bogaty i mądry

Dlaczego nie rozumiem Tekstu?
17. Śniący i wyśnione
18. Szczęśliwy sen

Dlaczego Kurs jest taki długi?
19. Jak być czyniącym cuda
20. Ucz jedynie miłości

Czy muszę uczęszczać na zajęcia dla studentów Kursu cudów?
21. Jak skończy się świat?
22. Rozdanie świadectw

Epilog: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o KC, ale nie chcieliście czytać całego Kursu, by się tego dowiedzieć
Dowiedz się więcej
Podziękowania
Dowiedz się więcej z Alanem Cohenem
O Autorze

BESTSELLERY