Łazienki Królewskie. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,2 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Prawdziwy symbol Warszawy – Łazienki Królewskie. Znakomity kompleks architektoniczny, z niezwykłymi terenami zielonymi to niezwykłe miejsce na mapie stolicy. Ewa Chęć poświęciła jeden z odcinków swojej świetnej serii „szlakiem warszawskich zabytków” właśnie Łazienkom Królewskim. Zapoznanie się z tym odcinkiem polecamy wszystkim, którzy, będąc w Warszawie, planują odwiedzić to miejsce. Warto poznać jego historię i dowiedzieć się czegoś o architekturze tego miejsca. Kilkuminutowa, rzetelna opowieść doświadczonej przewodniczki przybliży nam osoby, które były pomysłodawcami i wykonawcami projektu budowy. Usłyszymy również o tym, jaką rolę Łazienki odgrywały niegdyś i co mieści się tam aktualnie. W serii przewodnika audio ukazały się również inne odcinki traktujące o miejscach wartych zwiedzania, między innymi Zamek Królewski, Plac Zamkowy czy Pałac Prezydencki. Warto sięgnąć po nie, planując rodzinny pobyt w Warszawie i chcąc przybliżyć naszym towarzyszom historię miejsc, które wspólnie mamy obejrzeć.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY