Lwy STS-u - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0184-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,1 GB
Czas:
20 godz. 19 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

„Lwy STS-u” to trzecia część po „Lwach z naszego podwórka” i „Lwach wyzwolonych” autobiograficznego cyklu Abramowa-Newerlego Dopełniająca autobiograficznej trylogii Jarosława Abramowa-Newerly'ego część „Lwy STSu” opowiada o etapie studenckim przyszłego pisarza i kompozytora. Po świetnie przyjętych „Lwach mojego podwórka” o przedwojennym dzieciństwie na warszawskim Żoliborzu oraz „Lwach wyzwolonych”, autor postanowił opisać okres swoich studiów na wydziale filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Wszystkie trzy części cyklu dostępne są jako audiobooki. Wówczas, w 1954 roku współtworzył STS – Studencki Teatr Satyryczny, w którym działał do końca lat 60. ubiegłego stulecia. To w STSie pisał pierwsze piosenki i skecze, to w trakcie tych przedstawień debiutował jako aktor. Ten etap życia Abramowa-Newerly'ego, niezwykle owocny w satyryczną twórczość, to także przyjaźnie i spotkania z wieloma ważnymi dla niego i polskiej kultury osobami. Lista współpracowników STSu to pierwszy garnitur polskiej estrady okresu PRLu. Audiobook w barwny sposób przedstawia studenckie życie, twórczość uważaną dziś za kultową oraz trudne politycznie czasy. „Lwy STSu” w wersji audio czyta Marek Lelek.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY