Między sierpniem a młotem - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
243 MB
Czas:
4 godz. 25 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wielka historia w formie intymnych wspomnień.

Audiobook „Między sierpniem a młotem” zabierze słuchaczy do Gdańska początku lat 80. Mimo iż to powieść, jej treść bogata jest w historyczne detale i wyjątkowo przenikliwe obserwacje, dotyczące głównie relacji międzyludzkich i postaw obywatelskich.

Usłyszymy historię Andrzeja Łazarza, który w wyniku pobicia zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu nie jest już tak sprawny jak kiedyś. Już nie może być nauczycielem, sam staje się pacjentem w szpitalu, w którym do niedawna pracował. Słuchacze będą mogli śledzić zmagania bohatera ze słabościami, z systemem, z okolicznościami, w jakich znalazł się nie ze swojej winy. Ta historia to doskonały obraz ówczesnego Gdańska.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY