Miesięcznik Egzorcysta 12-2014 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
488 MB
Czas:
3 godz. 33 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Czasopismo, które podejmuje temat zagrożeń duchowych we współczesnym świecie i przedstawia sposoby obrony przed nimi. Wśród autorów znajdują się kapłani, naukowcy, eksperci i egzorcyści, a także ludzie doświadczeni przez zło.

 

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

Spis treści

1. Zespół redakcyjny "Miesięcznika Egzorcysta"
2. Kiedy skończy się koniec świata
3. Zaczęło się niewinnie
4. Prawda o Bogu, człowieku i demonie
5. Święta Adelajda cesarzowa
6. Szaleństwo Boga
7. Objawienia Maryjne o czasach ostatecznych
8. Modlitwa za swoje dzieci
9. Chronić dziecięcą niewinność
10. Przegląd mediów
11. Dlaczego w 1975 roku nie było końca świata?
12. Czym jest sąd ostateczny
13. Wizja czasów ostatnich
14. Czy koniec świata to katastrofa?
15. Sąd ostateczny oczyma artystów
16. Końca świata nie będzie
17. Rzeczy ostateczne
18. Tysiąc lat królowania Chrystusa na Ziemi?
19. Miesięcznik Egzorcysta odpowiada na pytania czytelników

BESTSELLERY