Mój sport, moja radość. 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
100 B
Czas:
55 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

Dowiedz się więcej o akcji, obejrzyj film i zobacz zdjęcia uczestników.

Jeśli uprawiacie sport lub po prostu interesujecie się jakąś dyscypliną i śledzicie poczynania ulubionych zawodników oraz jesteście ciekawi, jak doszli do tak wspaniałej formy, mamy dla Was niezwykły audiobook.

„Mój sport, moja radość. 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport” to nie tylko poradnik, ale również pełna anegdotek i inspirujących historii opowieść, jak zacząć uprawianie sportu i wytrwać. Dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy chcieliby zachęcić swoje pociechy do aktywności fizycznej to wspaniała pozycja. Napisali ją specjaliści: Jan Blecharz i Małgorzata Siekańska. A przeczytali na potrzeby nagrania prawdziwi sportowi mistrzowie: reprezentanci Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Praktyczna, niezwykle ciekawa książka w wersji audio, która nie tylko pomoże zapamiętać najważniejsze zasady, jakimi powinien kierować się mały sportowiec, ale również zainspiruje, przedstawiając historie dorosłych profesjonalistów. W nagraniu udział wzięli siatkarze Polskiej Reprezentacji Piłki Siatkowej. Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube "Słuchaj za darmo"

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY