Może (morze) wróci - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Może (morze) wróci - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-246-8138-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
239 MB
Czas:
4 godz. 22 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
37,90
Cena w punktach Virtualo:
3790 pkt.

Pełny opis

Bartek Sabela opowiada o Jeziorze Aralskim. Bestsellerowa książka ukazała się także w wersji audio i to w interpretacji samego autora, który kilka lat temu wybrał się do Azji Środkowej, zobaczył na własne oczy to, o czym później w niezwykle interesujący i przejmujący sposób opowiedział w „Może (morze) wróci”. Przeciętny odbiorca być może niewiele wie o Jeziorze Aralskim, przez tych, którym przyszło żyć w pobliżu, zwanym również morzem. Jednak ta publikacja to znakomita okazja, aby spojrzeć bliżej na to miejsce, które stało się sceną jednej z największych katastrof ekologicznych. Autor opowiada o tym, obserwując wszystko z bliska, rozmawiając z ludźmi, którzy przez lata patrzyli, jak ekosystem jeziora zmienia się i właściwie znika. Doprowadziła do tego ludzka arogancja, działania radzieckiej władzy, która eksploatowała naturę bez refleksji, zezwalając właściwie na każdą ingerencję w imię rozwoju przemysłu. Audiobook stanowi nie tylko relację z miejsca, w którym zło już się wydarzyło. To także przestroga dla tych, którzy bez zastanowienia korzystają z dóbr natury.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY