Mury obronne Starego Miasta. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6767-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,0 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Warszawa w ścisłym centrum ma mnóstwo turystycznych atrakcji. Ewa Chęć zadbała o to, aby w ramach przewodnika po Starym Mieście opisać wiele punktów, które warto zobaczyć. To elementy, które zainteresują zarówno miłośników historii, architektury, jak i wojskowości. Jeden z odcinków cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” dotyczy murów obronnych. Autorka – doświadczona przewodniczka – opowiada o poszczególnych elementach Starego Miasta, w tym także o murach obronnych, które niegdyś pełniły bardzo ważne funkcje. To wygodny, nowoczesny przewodnik, przygotowany tak, aby osoby odwiedzające Warszawę mogły same przemieszczać się wedle ustalonych przez siebie tras, nie tracąc żadnego z ważnych punktów i turystycznych atrakcji. To seria, która pozwala zaplanować ciekawa wycieczkę, wybierając najciekawsze lub zlokalizowane w konkretnym rejonie miejsca i budynki, a dzięki nowoczesnej formie, również towarzyszy nam w trakcie samego zwiedzania. Nagrania mogą z powodzeniem zastąpić profesjonalnego przewodnika. Odcinek „Mury obronne Starego Miasta”, jak pozostałe odcinki cyklu, prezentuje Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY