Muzeum Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Muzeum Fryderyka Chopina. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6784-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,2 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Fryderyk Chopin to jedna z najwspanialszych postaci w polskiej kulturze. Choć sporą część życia spędził na obczyźnie, w warszawie jest kilka miejsc, które upamiętniają zarówno jego osobę, jak i osiągnięcia muzyczne. Jednym z takich miejsc jest Muzeum Fryderyka Chopina, które z pewnością zainteresuje nie tylko fanów twórczości kompozytora. Ewa Chęć poświęciła cały odcinek temu interesującemu miejscu w przygotowanym przez siebie multimedialnym przewodniku po atrakcjach stolicy. To nagrania, które można wykorzystać, chcąc w pojedynkę lub w niewielkim gronie zwiedzać stolicę. Nowoczesna forma pozwala zarówno na ustalenie trasy przed przyjazdem, jak i odtworzenie już w trakcie zwiedzania. Cenne, ciekawe i zwarte informacje pomogą nie tylko podjąć decyzję, gdzie się udać, ale zapewnią także profesjonalną wiedzę doświadczonego przewodnika. Tym odwiedzającym, którzy chcieliby zobaczyć więcej miejsc związanych z Chopinem, polecamy również odcinek dotyczący upamiętniającego go pomnika. Wszystkie odcinki zostały przeczytane na potrzeby nagrania przez Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY