Muzeum Narodowe. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Muzeum Narodowe. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6795-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Niezwykłe wzory Muzeum Narodowego w Warszawie polecamy nie tylko miłośnikom sztuki. To miejsce, które warto odwiedzić, będąc w Warszawie. Jest jedną z najważniejszych placówek kulturalnych na planie stolicy, a więc nie mogło go zabraknąć w przewodniku, który omawia kluczowe atrakcje turystyczne Warszawy. Nowoczesny, niezwykle rzetelnie przygotowany wirtualny przewodnik to świetna propozycja dla tych, którzy lubią sami wybierać, co chcieliby zobaczyć, układać własne trasy lub wykorzystywać maksymalnie czas, jaki mają na zwiedzanie. To również wygodna forma – przewodnik można odtworzyć w każdej chwili, również w trakcie zwiedzania, gdy chcemy na bieżąco słuchać o miejscu, które odwiedzamy lub przypomnieć sobie najważniejsze fakty o historii, architekturze i osobach ściśle związanych z poszczególnymi miejscami. Oprócz rozdziału o Muzeum Narodowym, polecamy również inne odcinki o przybytkach sztuki i historii, między o innym, niezwykle nowoczesnym, bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów i mieszkańców miasta Muzeum Powstania Warszawskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY