Na szlaku Chudego Wilka - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
394 MB
Czas:
7 godz. 28 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Jedna z najznakomitszych opowieści o harcerstwie teraz również w formie audiobooka. To wspomnienia człowieka, który współtworzył polskie harcerstwo u jego zarania. Henryk Glass opowiada o motywacjach, działaniu, idei, jaka przyświecała harcerzom. Piękna książka o szlachetnych ludziach, znakomitych pomysłach i wcielaniu pomysłów w życie. To pozycja, której z zainteresowaniem wysłuchają nie tylko ci, którzy niegdyś zaliczali się w szeregi harcerzy. Sięgają po nią chętnie instruktorzy, młodsi i starsi miłośnicy harcerstwa. „Na szlaku Chudego Wilka” to przede wszystkim opowieść o wspólnocie i celach, jakie stawia ta organizacja przed młodym człowiekiem. Wersja audio przydaje tej książce charakteru gawędy, opowieści zasłyszanej przy ognisku. Wspomnienia Glassa to nie tylko jego osobista opowieść, ale również ogromna część historii polskiego harcerstwa, której próżno szukać w encyklopediach czy podręcznikach historii. W tej wersji dla harcerzy jest jak dziedzictwo, a piękny literacki język i umiejętność opowiadania sprawi, że być może sięgną po nią również ci, którzy z harcerstwem nie mieli do tej pory do czynienia. Audiobook ukazał się w interpretacji Andrzeja Hausnera.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY