Najstarsze cywilizacje - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Najstarsze cywilizacje - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
28 MB
Czas:
30 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Kolejna w historycznej serii audiobooków autorstwa Ryszarda Kuleszy książka dźwiękowa, tym razem dotycząca najstarszych zbadanych cywilizacji. Starannie uporządkowane wiadomości wiodą nas przez kolejne wydarzenia, dające asumpt początkom dziejów. W ten sposób poznajemy historię cywilizacji, których istnienie dało początek światu w kształcie, jaki znamy obecnie. Dowiadujemy się też o zagubionych i zaprzepaszczonych kulturach, których ślady wciąż odkrywamy. Usłyszymy o rewolucji neolitycznej, w ramach której udomowiono zwierzęta i opanowano uprawę roślin, poznamy proces, w którym ludzie z myśliwych stali się rolnikami, zrezygnowali z koczowniczego trybu życia na rzecz osiedlenia się w konkretnym miejscu. Audiobook „Najstarsze cywilizacje” to doskonała lekcja historii, nagranie można wykorzystać jako powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem, ale również jako prezentację na zajęciach z uczniami. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii i wszystkim tym, którzy dopiero poznają pradawne dzieje. Jako audiobooki ukazały się też inne publikacje Ryszarda Kuleszy, między innymi „Antyczna Grecja” oraz „Religia Rzymian i chrześcijanie”, „Starożytna Sparta”, „Świat greckich poleis”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY