Następstwa wielkich podbojów - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
40 MB
Czas:
37 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Kolejna w historycznej serii audiobooków autorstwa Ryszarda Kuleszy publikacja, tym razem dotycząca wielkich starożytnych podbojów. Niezwykle interesująco zebrane fakty i wiadomości pozwalają zapoznać się z pasjonującymi dziejami cywilizacji, których istnienie dało początek światu w kształcie, jaki znam dziś lub tych, które nie przetrwały próby czasu. Usłyszymy zarówno o trudach politycznych, logistycznych i technicznych, jakie stawały przed mocarstwami chcącymi rozszerzać swe terytoria. Autor szczegółowo opowiada również o konsekwencjach, jakie spotykały zarówno podbitych, jak i podbijających, formach, jakie przybierała późniejsza relacja takich państw czy plemion i jak kształtowała się przez to sytuacja na mapie starożytnej Europy. Audiobook „Następstwa wielkich podbojów” to doskonała lekcja historii, nagranie można wykorzystać jako powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem, ale również jako prezentację na zajęciach z uczniami. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii i wszystkim tym, którzy dopiero poznają pradawne dzieje. Książkę w wersji audio czytają Ryszard Kosecki i Karol Stępowski. Jako audiobooki ukazały się też inne publikacje Ryszarda Kuleszy, między innymi „Antyczna Grecja” oraz „Religia Rzymian i chrześcijanie”, „Starożytna Sparta”, „Świat greckich poleis”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY