Nic się nie stało - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-247-2341-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
243 MB
Czas:
4 godz. 25 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

„Nic się nie stało” to felietony Andrzeja Łapickiego oraz zapis rozmów z żoną Kamilą. Nagranie zawiera teksty publikowane już wcześniej w prasie, ale również wiele nowych, świeżych refleksji na temat kariery, kina, teatru i codzienności. Niezwykły język i różnorodność poruszanych tematów sprawiają że słucha się tego audiobooka z przyjemnością, tym bardziej, że czyta je sam autor. Znakomity aktor, postać związana z polską kulturą od kilkudziesięciu lat z pasją i radością życia opowiada o swoim przedwojennym dzieciństwie, młodości, która przypadła na zawirowania historyczne, przytacza niezmiernie ciekawe anegdoty ze swojej pracy zawodowej na scenach teatralnych i na planach filmowych. Bez skrępowania, ale subtelnie opowiada o miłości, nawiązuje do polityki, sportu, mody. Maluje obraz dawnej Warszawy, ale nie stroni też od wątków teraźniejszych i tego, co stało powodem towarzyszącej jego osobie sensacji. To mądre, zabawne, pełne ciekawych spostrzeżeń teksty, których słucha się z przyjemnością. Dla fanów aktorskiego talentu Andrzeja Łapickiego, ale również dla wszystkich zainteresowanych barwnie opowiedzianymi historiami o powojennej kulturze i rozrywce.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY