Facebook - konwersja

O krasnoludkach i o sierotce Marysi - audiobook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2014
Czas:
44 min.
Audiobook
0,85 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
0,85
85 pkt
punktów Virtualo

O krasnoludkach i o sierotce Marysi - audiobook

Baśniowa opowieść Marii Konopnickiej to bardzo wdzięczny materiał do adaptacji muzycznej. Tekst stał się podstawą wspaniałego słuchowiska, które już przed laty cieszyło najmłodsze i nieco starsze dzieci.

Historia ubogiej gęsiarki Marysi ożywia się tu nie tylko dzięki wierszowanym fragmentom, ale również przez muzyczny podkład. Adaptacja to przede wszystkim jednak wspaniałe wykonanie profesjonalnych aktorów, którzy wcielili się w role krasnoludków i pozostałych uroczych postaci. Usłyszymy między innymi Wojciecha Siemiona, Teresę Lipowską, Andrzeja Stockingera czy Mieczysława Czechowicza. Każda, nawet najmniejsza rola to niezwykła dbałość o szczegóły. Całości dopełnia wspaniała muzyka skomponowana i wykonana pod batutą Ryszarda Sielickiego.

Obsada: Edmund Fidler (Narrator) Jan Matyjaszkiewicz (Lis Sadełko) Wojciech Siemion (Skrobek) Joanna Russek-Górzyńska (Marysia) Teresa Lipowska (Królowa Tatra) Tadeusz Bartosik (Król Błystek) Andrzej Stockinger (Żagiewka) Wiesław Michnikowski (Koszałek) Mieczysław Czechowicz (Podziomek) Maria Janecka (Kuba) Anna Rojek (Wojtuś) Elżbieta Gaertner
w pozostałych rolach: Danuta Mancewicz Jerzy Dukay Jerzy Radwan Karol Stempkowski
Muzyka - Ryszard Sielicki
Dyrygent - Ryszard Sielicki

 

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 84 MB

BESTSELLERY

Kategorie: