O polską koronę 1382-1385 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

O polską koronę 1382-1385 - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
62 MB
Czas:
1 godz. 7 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Lekcja historii w wersji audio! Tym razem Michał Kopczyński w skondensowanej, chronologicznej formie opowiada o dziejach Polski w średniowieczu. W audiobooku usłyszymy między innymi o wojnie z Krzyżakami, unii polsko-litewskiej, unii w Horodle i pokoju toruńskim. To pasjonująca opowieść o kolejnych władcach polski, którzy musieli nie tylko stawiać czoła sąsiednim mocarstwom, ale również wykazywać się mądrością i przenikliwością w kwestiach dotyczących wewnętrznej polityki kraju. To pasjonujący okres w historii Polski, kiedy stworzyliśmy unię z Litwą, nazywaną wówczas ostatnim pogańskim mocarstwem Europy. Wyjaśniały się wtedy nie tylko sprawy, o jakie toczyliśmy mniejsze i większe potyczki z innymi państwami, ale również kwestie związane z sukcesją na tronie polskim. Audiobook zawiera uporządkowaną, przejrzyście omówioną historię Polski z przełomu XIV I XV wieku. To doskonała powtórka przed sprawdzianem czy egzaminem. Nagranie może być również z powodzeniem wykorzystywane jako prezentacja na lekcjach historii. Oprócz tego tytułu dostępne są również inne audiobooki z rozdziałami historii Polski autorstwa Michała Kopczyńskiego, między innymi „Słowianie i ich Państwa we wczesnym średniowieczu”, „Rozbicie dzielnicowe”, „Przywileje szlacheckie 1355-1496”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY