Ona już nie wróci - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-794-3957-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
577 MB
Czas:
6 godz. 59 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Zręcznie napisany thriller. Ciekawa intryga i różnorodni bohaterowie o wyraźnie zarysowanych charakterach.

Jak długo i jak bardzo trzeba odpowiadać za błędy popełnione w przeszłości? Ylva zdradziła swojego męża, ale było to wiele lat temu i wydaje się, że małżeńskie życie po chwilowym kryzysie powróciło do normy. Gdy któregoś dnia nie wraca na noc Mike Zetterberg nawet przed córką nie chce się przyznać, dlaczego tak bardzo go to niepokoi. Dopiero po dwóch dniach nieobecności Ylvy postanawia jednak powiadomić policję, dochodząc do wniosku, że jest to coś więcej niż zdrada. Czy żona kiedykolwiek wróci?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY