Opinia publiczna a geneza powstania listopadowego - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
442 MB
Czas:
8 godz. 3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook z publikacją Jerzego Łojka, uznanego historyka i badacza dziejów Polski. Tym razem autor z pasją opowiada o niespotykanym często w literaturze przedmiotu aspekcie powstania listopadowego. W audiobooku usłyszymy dogłębną, popartą źródłami historycznymi i licznymi dokumentami analizę sytuacji na kilka lat przed wybuchem powstania. Łojka interesuje zagadnienie stopnia poinformowania opinii publicznej, wiedzy obywateli na temat sytuacji politycznej zarówno wewnątrz granic, jak i w szerszym, europejskim kontekście. To nie tylko suche fakty, ale także opis emocji politycznych w czasie gdy ważyły się losy Polaków i ich zbrojnych przedsięwzięć przeciwko zaborcom. Mimo iż tekst nie jest fabularyzowany, słucha się tej publikacji jak wartkiej powieści. Jerzy Łojek jest autorem licznych publikacji o charakterze historycznym, spośród których jako audiobooki ukazały się takie tytuły jak „Szanse powstania listopadowego”, „Dzieje zdrajcy – Szczęsny Potocki”, „Potomkowie Szczęsnego. Dzieje fortuny Potockich z Tulczyna (1799-1921)” oraz „Agresja 17 września 1939 roku”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY