Oś Saska. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Oś Saska. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,0 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Udając się do jakiegoś miasta, dobrze jest móc poznawać je w towarzystwie osoby, która to miast zna i lubi. Z myślą o wycieczkach po Warszawie powstał znakomity wirtualny przewodnik autorstwa Ewy Chęci. To licencjonowana przewodniczka z wieloletnim doświadczeniem, która postanowiła na miasto spojrzeć fachowym, ale i świeżym okiem. W cyklu znalazły się miejsca tradycyjnie goszczące w przewodnikach i poradnikach turystycznych, ale również nowe punkty na mapie miasta, jak choćby Centrum Nauki Kopernik. W niniejszym odcinku autorka zabierze nas na trasę nazywaną Osią Saską. Opowie o historii, architekturze, ważnych wydarzeniach i osobach, które związane są z omawianymi miejscami. To przewodnik, który możemy skomponować sami, układając trasę spaceru po stolicy. Ponieważ poszczególne odcinki stanowią opowieści o osobnych miejscach, możemy układać trasy wedle uznania i czasu, jakim dysponujemy. Oprócz Osi Saskiej w interpretacji Mateusza Błażkowa ukazały się również relacje dotyczące placów: Piłsudskiego i Grzybowskiego, Belwederu, kościoła św. Anny i Starego Miasta. Polecamy wszystkim, którzy lubią zwiedzać w małych, kameralnych grupach, nie rezygnując z rzetelnych informacji dotyczących miejsc, które odwiedzają.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY