Pałac Kultury i Nauki. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6789-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,9 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Bodaj najbardziej kontrowersyjny symbol polskiej stolicy – przez jednych znienawidzony, przez innych uwielbiany. Pałac Kultury i Nauki niezmiennie przyciąga jednak zwiedzających i jest wizytówką Warszawy. To tutaj znajdziemy wspaniały taras widokowy na trzydziestym piętrze, kawiarnie, kino, sale koncertowe i wiele innych niespodzianek, z których warszawiacy i turyści korzystają na co dzień. Co jeszcze czeka nas, gdy trafimy do Pałacu? O tym można posłuchać, sięgając po jeden z odcinków wirtualnego przewodnika przygotowanego przez Ewę Chęć. „Szlakiem warszawskich zabytków” to w sumie kilkadziesiąt odcinków – każdy z nich opowiada o innej atrakcji turystycznej stolicy. Znalazły się w tym znakomitym cyklu opowieści o klasycznych punktach, popularnych od lat destynacji, ale również miejsca nowe, które warto zobaczyć, aby w pełni docenić uroki Warszawy – wyjątkowego miasta, w którym polska historia spotyka się z nowoczesnością. Wygodna forma z pewnością przekona wielu odwiedzających do skomponowania własnych tras i udania się na spacer w pojedynkę lub z najbliższymi. Profesjonalny, rzetelny przewodnik mieści się teraz w każdym urządzeniu odtwarzającym pliki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY