Pamięć i milczenie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Czyta:
ISBN:
978-83-769-9954-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
991 MB
Czas:
17 godz. 18 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

Niezwykła podróż, w którą zabiera nas Mieczysław Jastrun, opowiadając swoje życie.

Audiobook to autobiografia znakomitego pisarza i wykładowcy, którego losy, podobnie jak losy całych pokoleń, uzależnione były od tragicznej historii XX wieku. Udajemy się więc z Jastrunem do Tarnowa, Krakowa, zwiedzamy małe miejscowości, w których uczy języka polskiego. W czasie II wojny światowej trafiamy do Lwowa, a później do Lublina. Wreszcie, w Warszawie, widzimy, jak Jastrun angażuje się w życie kulturalne tworząc kolejne pisma literackie i społeczne. Na przestrzeni lat przewijają się przez życie pisarza niezwykłe osobowości, między innymi Przyboś czy Schulz.

Wielka historia łączy się w „Pamięci i milczeniu” z osobistymi refleksjami dotyczącymi człowieka, rodziny, korzeni. Audiobook wzbogacony jest o fragmenty dziennika i relacje z podróży, jakie autor odbył już jako dojrzały człowiek do miejsc związanych z jego młodością. .

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY