Parasol św. Piotra - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0239-1
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
540 MB
Czas:
9 godz. 50 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wersja audio jednej z najsłynniejszych węgierskich powieści. Autor tworzył w XIX wieku, a oprócz literatury angażował się także w politykę, co skłoniło go do refleksji na tematy dotyczące życia społecznego, jednostki uwikłanej w system i ograniczeń, jakie niesie ze sobą życie w zorganizowanej grupie. Kálmán Mikszáth doskonale sportretował społeczeństwo węgierskie przełomu wieków, a jego powieść, mimo że stworzona ponad sto lat temu, jest bardzo aktualna i można ja przyłożyć nie tylko do Węgier. Opisuje naturę ludzką i mechanizmy rządzące społeczeństwem, „Parasol św. Piotra” to znakomita powieść, która łączy w sobie wątki obyczajowe i fantastyczne. Realizm łączy się tu z romantyczną fantazją. Audiobook jest świetną okazją, aby sięgnąć po znakomitą, lekką, pełną subtelnego humoru lekturę i poznać twórczość uznanego, choć w Polsce mało znanego pisarza. Nagranie zabierze nas co prawda do świata, którego już nie ma, ale którym rządzą prawa uniwersalne. To przenikliwa historia, w której uważny słuchacz znajdzie wiele elementów ponadczasowych.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY