Pawiak. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,2 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Historia Warszawy ma wiele pięknych kart, ale nie brakuje również tych bolesnych. Do takich właśnie należy istnienie Pawiaka – więzienia, które dziś już nie funkcjonuje, ale które powstało w pierwszej połowie XIX wieku, a w okresie II wojny światowej stanowiło symbol okrucieństwa okupanta. Również opowieści o takich miejscach, o których pamięć jest niezwykle ważna, nie zabrakło w przygotowanym przez Ewę Chęć cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. To omówienie historii, kilkuminutowy wykład na temat dziejów samego budynku i wydarzeń, jakie miały tu miejsce. Z pewnością odwiedzający stolicę zechcą poznać jej wszechstronną historię. W serii znalazły się także podobne tematycznie odcinki, które traktują o miejscach pochówku, między innymi Cmentarzu Żydowskim czy Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Pawiak to miejsce, które z pewnością zaciekawi tych, którzy interesują się historią, tym bardziej, że to więzienie przewija się nie tylko w relacjach tych, którzy przeżyli wojnę, ale również w literaturze i filmach. Wszystkie odsłony cyklu na potrzeby nagrań przeczytał Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY