Facebook - konwersja
Peter Lynch legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Peter Lynch legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Czyta:
ISBN:
978-83-66167-04-9
Język:
Polski
Data wydania:
5 sierpnia 2016
Rozmiar pliku:
101 MB
Czas:
1 godz. 50 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
14,00
Cena w punktach Virtualo:
1400 pkt.

Peter Lynch legendarny inwestor. 1800% w 13 lat. Ucz się od najlepszych - opis audiobooka

Ten audiobook ma formę starannie przygotowanego wykładu, a nie typowego audiobooka czytanego przez zawodowego lektora. Sprawdź proszę, czy odpowiada Ci taka forma nagrania, zanim dokonasz zakupu. Możesz pobrać bezpłatną próbkę.

W latach 1977-1990 Peter Lynch pomnażał środki w oszałamiającym tempie 29% rocznie i była to najlepsza passa dla jakiegokolwiek zarządzającego funduszem inwestycyjnym w historii. Chętnie inwestował w firmy przemysłowe, których na polskiej giełdzie nie brakuje. Czego możemy się nauczyć od tego inwestora i jak zastosować jego rady na warszawskiej giełdzie lub inwestując za granicą. Autor jest twórcą artykułów ekonomicznych dla Rzeczpospolitej Online, prowadzi serwis ekonomiczny Twoja Druga Pensja (31 tys. polubień) i posiada bogate doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w ciekawej i przystępnej formie.

Spis treści

01. Wstęp

02. Kim jest Peter Lynch

03. Przez pole golfowe do funduszu inwestycyjnego

04. Taco Bell

05. Założenia teoretyczne

06. Presja

07. Invest in what you know

08. Wypożycz 13-latka

09. Eksperyment w szkole

10. Dzieci lepsze od profesjonalistów

11. Kluby inwestora

12. Nieudacznik na fotelu prezesa

13. Spółki cykliczne

14. Zarabianie na spółkach cyklicznych

15. Przypadek JSW

16. Co nas czeka

17. Wyniki Magellana w pierwszym okresie

18. Odpływy z funduszu Magellan

19. Duża rotacja w portfelu Lyncha

20. Sektor bankowy a technologiczny

21. Czym są ukryte aktywa

22. Dlaczego ksiągowi rzadko są miliarderami

23. Posiłki w Fidelity

24. Bardzo wysoka liczba firm w portfelu

25. Niskie wyceny na początku lat 70.

26. Organizacja pracy

27. Nacisk na efektywność

28. Przegrzanie gospodarki

29. Obligacje vs akcje

30. Stopy spadają

31. 900 spółek w portfelu

32. Skandia

33. Spółki motoryzacyjne zwyżkują

34. Sprzedaż akcji firm motoryzacyjnych

35. Na małych spółkach dalej dojedziesz

36. Zakończenie

 

BESTSELLERY