Piękna i Bestia - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-6471-8
Język:
Polski
Data wydania:
28 listopada 2018
Rozmiar pliku:
10 MB
Czas:
11 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
4,90
Cena w punktach Virtualo:
490 pkt.

Pełny opis

Pochodząca z Francji baśń ludowa, przekazywana ustnie z pokolenia na pokolenie. Spisana po raz pierwszy w XVIII wieku. Za najlepszą jej wersję uważa się tę autorstwa francuskiej powieściopisarki Jeanne-Marie Leprince de Beaumont. Tytułowa Piękna to młoda dziewczyna, Bella, której ojciec naraził się mieszkającemu w cudownym zamku, lecz budzącemu grozę i powszechne przerażenie Bestii. By uratować ojca przed srogim Bestią, Bella decyduje się poślubić potwora. Okazuje się wkrótce, że nic nie jest takim, jakim się początkowo wydawało, a między Bellą a Bestią rodzi się miłość.

BESTSELLERY