Facebook - konwersja

Pinokio - audiobook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2010
Czas:
44 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
0,85
85 pkt
punktów Virtualo

Pinokio - audiobook

Tekst według bajki Carlo Collodiego.

Bajka, która z każdym rokiem zyskuje nowych miłośników. Dzieci na całym świecie uwielbiają pogodną, mądrą historię chłopca, którego wystrugał stary samotny Dżepetto. A jeśli opowieść o Pinokiu połączymy ze wspaniałą muzyką i piosenkami, a role poszczególnych bohaterów odegrają wspaniali teatralni aktorzy, przedstawienie musi okazać się znakomite.

Tak właśnie jest z prezentowanym audiobookiem: to prawdziwy muzyczny spektakl, który zrealizowano przed laty, ale podobnie jak ksiażka Carlo Collodiego, adaptacja według Zofii Jachimeckiej wciąż zyskuje nowych fanów. A ci, którzy pamiętają ją z dzieciństwa, chętnie sięgają po nagranie, które tak miło kojarzy się z zabawą i muzyczną przygodą.

W rolach głównych usłyszymy między innymi Jerzego Bończaka, Wandę Majerównę, Edmunda Fidlera i Janusza Zakrzeńskiego. Będzie też chór dziecięcy i wpadające w ucho piosenki.

To 45 minut w świecie wyobraźni. Ponadczasowa mądrość, jaką ma w sobie „Pinokio” to znakomita lekcja prawdomówności i przyjaźni, na którą nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno.

 

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 85 MB

BESTSELLERY

Kategorie: