Facebook - konwersja
Pismo. Magazyn Opinii 01/2020 - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pismo. Magazyn Opinii 01/2020 - audiobook

Plik audio mp3
10,00 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
8 stycznia 2020
Rozmiar pliku:
355 MB
Czas:
6 godz. 28 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
10,00
Cena w punktach Virtualo:
1000 pkt.

Pismo. Magazyn Opinii 01/2020 - opis audiobooka

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. Chcemy, by nasze „Pismo” angażowało czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją, jak i przykuwającym uwagę zdjęciem. I żeby zapraszało do rozmów o rzeczach ważnych.

 

Pismo. Magazyn Opinii 01/2020

 

Marcin Wicha – Hotel Beyonce – Felieton

Salcia Hałas – Psie niebo – Opowiadanie

Aleksandra Warecka – Lęk przed innymi – Reportaż

Katarzyna Szymielewicz – Bunt cyfrowej biomasy – Esej idee

Bronka Nowicka – Bestiariusze – Proza poetycka

Marcin Matczak – Dlaczego potrzebujemy prawników? – Esej idee

Michał Matlak – Pytanie retoryczne o brexit – Esej świat

Julia Lachowicz – Tam, gdzie żyją jednorożce – Dwugłos: American Dream

Agata Skrzypczyk – Miasto wymyślone na nowo – Dwugłos: American Dream

Kacper Pobłocki – W poszukiwaniu czułego punktu – Esej idee

Sylwia Jaworska – Bez Tytułu – Poezja

Adam Robiński – Nick Cave chce pogadać – Portret

Piotr Polak – Koniec świata w słuchawkach – Apteczka

Zuzanna Kowalczyk – Czarne księżniczki i ich restauracje – Esej idee

Zuzanna Kowalczyk – Patrz szerzej – Felieton

 

BESTSELLERY