Facebook - konwersja

Pismo. Magazyn Opinii 05/2020 - audiobook

Wydawnictwo:
Czyta:
Data wydania:
6 maja 2020
Czas:
6 godz. 44 min.
Audiobook
10,00 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
10,00
1000 pkt
punktów Virtualo

Pismo. Magazyn Opinii 05/2020 - audiobook

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. Chcemy, by nasze „Pismo” angażowało czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją, jak i przykuwającym uwagę zdjęciem. I żeby zapraszało do rozmów o rzeczach ważnych.

 

Spis treści

Pismo. Magazyn Opinii 05/2020

Marcin Wicha – Miesiąc wolnego – Felieton

Paweł Sołtys – Zimy i wiosny – Opowiadanie

Karolina Lewestam – Kwarantanna w pokoju 101 – Rozmowa z Lechem Nijakowskim

David Runciman – Obnażona istota władzy – Esej świat

Michał Szczęch – W tym roku pierogów nie będzie – Reportaż

Kamila Kielar – Świat oddycha skrzelami – Reportaż

Anna Piotrowska – A pszczoła nadal krąży nad kwiatem nasturcji – Esej historia

Helen Lewis – Koronawirus, czyli katastrofa kobiet – Esej świat

Paulina Maślona – Instrukcja obsługi zmysłów – Reportaż

Maria Pawlikowska-Jasnorzewska – Ciało szczęścia – Poezja

Pola Ignatowicz – Przebudzenie z chińskiego snu – Esej świat

List do K. – Filip Springer – Historia Osobista

Jakub Kornhauser – Słyszysz hałas wokół domu? – Poezja

Andrzej Mencwel – Kres chiromancji – Esej kultura

Karolina Słowik – Leczę się z wojny – Historia Osobista

Szymon Bira – Dinozaur – Poezja

Jakub Majmurek – Mikrokosmosy wojny klas – Esej kultura

Mela Koteluk – Zaczyny i przepływy – Apteczka

Peter Mickwitz – Miłość – Opowiadanie

Zuzanna Kowalczyk – Przypisy o lęku – Felieton

Kategoria: Prasa
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 370 MB

BESTSELLERY

Kategorie: