Facebook - konwersja

Pismo. Magazyn Opinii 11/2019 - audiobook

Plik audio mp3
10,00 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
6 listopada 2019
Czas:
7 godz. 11 min.
10,00
Cena w punktach Virtualo:
1000 pkt.

Pismo. Magazyn Opinii 11/2019 - audiobook

„Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej i zwracającej uwagę formie. Chcemy, by nasze „Pismo” angażowało czytelnika zarówno atrakcyjną ilustracją, jak i przykuwającym uwagę zdjęciem. I żeby zapraszało do rozmów o rzeczach ważnych.

 

Pismo. Magazyn Opinii 11/2019

 

Marcin Wicha – Dzień, kiedy sprzedali Kurdów – Felieton

Grzegorz Bogdał – Blask – Opowiadanie

Filip Springer – Kraina katastrof – Reportaż

Michał Szczęch – Na psa urok – Reportaż

Julia Szychowiak – bez tytułu – Poezja

Juliusz Ćwieluch – Stratni – Reportaż

Magdalena Lemańska – Zamierzennik. Rozmowa z profesorem Jerzym Hausnerem – Rozmowa

Hania Rani – Bezpieczny Ląd – Apteczka

Andy Beckett – Postpraca: radykalna koncepcja świata bez pracy – Esej Idee

Michał Wąsowski – Z Pismem u Nathaniela Gleichera, szefa Facebooka do spraw cyberbezpieczeństwa – Z Pismem u...

Ilona Wiśniewska – Strzępy z Wyspy Białej – Podróż

Dominik Wilczewski – Gitanas Nauseda: Będzie inaczej. Albo tak samo – Portret

Jakub Majmurek – Witajcie w nieswoich czasach – Esej kultura

Wojciech Szot – Moment Nobla – Podróż

Dorota Borodaj – Droga Pani Helgo – Reportaż

Kategoria: Prasa
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 395 MB

BESTSELLERY

Kategorie: