Plac Grzybowski. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Seria „Szlakiem warszawskich zabytków” to opowieści doświadczonego przewodnika. Ewa Chęć postanowiła oprowadzić słuchaczy po tych miejscach w Warszawie, które – jej zdaniem – są niezwykle interesujące, warte poznania, zobaczenia, ale niekoniecznie są elementem popularnych wycieczek. W cyklu, który prezentujemy słuchaczom, znalazły się miejsca popularne, jak i te nie do końca oczywiste. Prezentowana część to opowieść o Placu Grzybowskim – jego historii, architekturze i czasach współczesnych. Niezwykle klimatyczne miejsce warto odwiedzić, uprzednio zapoznając się z treścią przewodnika w wersji audio. W serii przygotowanej przez Ewę Chęć, a przeczytaną na potrzeby nagrań przez Mateusza Błażkowa, znalazły się również zwarte, ale rzetelne odcinki o Belwederze, Placu Piłsudskiego, Rynku Starego Miasta. Warto przygotować się do spaceru po stolicy, a z pomocą doświadczonego przewodnika, zaskoczyć rodzinę i znajomych informacjami, które sprawią, że wspaniałe miejsca będą odrobinę mniej tajemnicze.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY