Plac Konstytucji. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6797-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1,9 MB
Czas:
2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Spacerując po Warszawie, natkniemy się z pewnością na kilka interesujących placów. Wśród nich – Plac Konstytucji. Jaka jest jego historia? Jakie budynki znajdują się wokół? Na co zwrócić szczególną uwagę? Na te i inne pytania odpowiada Ewa Chęć w trakcie kilkuminutowego wykładu o tym niezwykłym miejscu. To jeden z odcinków cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków” - nowoczesnego przewodnika w wersji audio, który słuchacze wykorzystują zarówno na etapie planowania podróży, jak i w trakcie samego zwiedzania. Historia, architektura, współczesność. Nawet zwykły spacer ulicami stolicy warto urozmaicić, włączając nagrania autorstwa doświadczonej przewodniczki, która w krótkiej, ale interesującej formie opowiada o tym, co godne zobaczenia. W serii – obok Placu Konstytucji – znalazło się również omówienie innych placów Warszawy, między innymi Placu Trzech Krzyży, Placu Piłsudskiego czy Placu Zbawiciela. Choć nazwy wydają się znajome, warto, będąc tam, skorzystać z wiedzy eksperta. Nagrania w serii ukazały się w znakomitej interpretacji Mateusza Błażkowa.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY