Plac Krasińskich. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6772-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,8 MB
Czas:
5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Centrum Warszawy obfituje w interesujące i charakterystyczne atrakcje turystyczne. Z pewnością jeden dzień to za mało, aby odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca, ale naprzeciw tym, którzy mają niewiele czasu wychodzi znakomity, bardzo aktualny przewodnik, który dla słuchaczy przygotowała Ewa Chęć. To doświadczona przewodniczka z wieloletnim doświadczeniem, która opracowała krótkie, bogate w informacje opowieści o poszczególnych zabytkach, ulicach, placówkach kultury. Cykl nosi nazwę „Szlakiem warszawskich zabytków”, ale stanowi świetną mieszankę informacji historycznych, architektonicznych i celnych uwag dla tych, którzy chcą zwiedzać na własną rękę, nie rezygnując z rzetelnych wiadomości. Jednym z kilkudziesięciu odcinków w serii jest opowieść o Placu Krasińskich – to kilkuminutowa opowieść o tym, co zobaczymy, odwiedzając to miejsce. Można dowiedzieć się tego jeszcze przed podróżą lub odtwarzać w trakcie spaceru. To wygodna forma, szczególnie dla tych, którzy nie mogą poświęcić na zwiedzanie tyle czasu, ile by pragnęli, a jednocześnie nie chcą czuć się ograniczeni trasami przygotowanymi kilkanaście lat temu, dostępnych w starych przewodnikach.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY