Plac Piłsudskiego. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
4,8 MB
Czas:
5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Pozycja z cyklu „Szlakiem warszawskich zabytków”. Wspaniały wirtualny przewodnik o ciekawych miejscach turystycznych w Warszawie, napisany przez licencjonowanego przewodnika z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Plac Piłsudskiego to niewątpliwie jeden z najwspanialszych placów stolicy. Wrażenie robi nie tylko architektura gmachów, które wybudowano wokół, ale również ważne wydarzenia o charakterze państwowym, jakie czasami odbywają się w tym miejscu. Ale nawet, jeżeli zechcemy odwiedzić Plac Piłsudskiego w dni, gdy pozornie nic się tam nie dzieje, warto dowiedzieć się czegoś o historii i zabudowie tego miejsca. Ewa Chęć przygotowała kilkuminutowy wykład na jego temat w swoim cyklu przewodników audio „Szlakiem warszawskich zabytków”. To okazja, aby poznać losy tego miejsca jeszcze przed odwiedzeniem warszawy, dowiedzieć się, z czego wynika niezwykłość Placu Piłsudskiego. Nagranie można również wykorzystać podczas samego zwiedzania. Ta wygodna, nowoczesna forma pozwala na odtworzenie materiału w dowolnej chwili, bez zdawania się na zorganizowaną grupę. Wiedza eksperta jest teraz w zasięgu ręki. Osoby, które chciałyby wybrać się na wirtualny spacer ulicami stolicy lub dowiedzieć się, co zobaczą na trasie, zwiedzając, mogą sięgnąc również po inne odsłony serii. Dostępne są między innymi odcinki: Oś Saska, Plac Trzech Krzyży, Plac Zbawiciela, ulica Marszałkowska czy Aleja Szucha.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY