Plac Teatralny. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Plac Teatralny. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,6 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Nawet zwykły spacer ulicami warszawy może się przerodzić w piękną wyprawę historycznym szlakiem. Warto, przechadzając się ulicami stolicy, mieć pod ręką cykl audiobooków „Szlakiem warszawskich zabytków” - miniprzewodnik multimedialny przygotowany przez Ewę Chęć – osobę, której informacje i doświadczenie zaowocowały serią nagrań na temat turystycznych atrakcji Warszawy. To nie tylko omówienie najbardziej znanych budynków i zabytków, ale również opis miejsc, które możemy mijać w drodze do konkretnej instytucji lub, po prostu, spacerując z przyjaciółmi. Jednym z miejsc godnych polecenia jest – zdaniem autorki – Plac Teatralny. Kilkuminutowy odcinek zawiera omówienie historii i architektury, a także znaczenia tego placu dla mieszkańców Warszawy. Interesujące, opracowane w zwarty i nowoczesny sposób informacje mogą z powodzeniem zastąpić nie tylko papierowy przewodnik, ale również towarzystwo profesjonalisty. W podobny sposób opracowano również inne punkty na mapie stolicy, jak choćby place: Zbawicie, Trzech Krzyży czy Piłsudskiego, Aleję Szucha oraz ulicę Marszałkowską.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY